У Луцьку надали службові квартири працівникам ГУ Нацполіції в області


Рішення про включення в склад службового житла та надання квартир увалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 7 листопада.

Зокрема, затвердили рішення житлової комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області про включення в число службового житла та надання двокімнатної квартири житловою площею 36,2 кв.м, загальною площею 65,2 кв.м, Володимиру Качуру у з сім’єю. З квартирного обліку Качура В.Т., на якому він перебуває з 03.12.2016, вирішили не знімати (проживає Качур В.Т. за договором оренди квартири).

Також затвердили рішення житлової комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області про надання однокімнатної житловою площею 19,3 кв.м, загальною площею 45,6 кв.м, Олександру Романчуку з сім’єю. З квартирного обліку Романчука О.С., на якому він перебуває з 23.12.1993, вирішили зняти. Квартира додається до двокімнатної квартири житловою площею 27,7 кв.м, загальною – 43,8 кв.м, що належить Олександру Романчуку на праві приватної власності.

Зі складу гуртожитку вирішили вивести однокімнатну квартиру житловою площею 14,2 кв.м, загальною – 26,1 кв.м, в якій з 2006 року проживає Валентина Тарасюк з сім’єю. З квартирного обліку Тарасюк В.А., на якому вона перебуває з 18.11.2008, зняти.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-nadaly-sluzhbovi-kvartyry-pratsivnykam-hu-natspolitsiyi-v-oblasti/” Об этом сообщает blogga.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя