За посаду представника США в ООН у Білому домі розгорнеться справжня битва, – WP

Ніккі Гейлі подала у відставку з посади представника США в ООН

Після відставки Ніккі Гейлі з посади постійного представника США в ООН за можливість зайняти її крісло в Адміністрації Дональда Трампа розгорнеться справжня боротьба. Об этом сообщает otkatu.info со ссылкой на СМИ.

Як пише авторитетне американське видання The Washington Post, після того як 9 жовтня Ніккі Гейлі оголосила, що покидає пост постійного представника США при ООН за цю посаду розгорнеться неабияка боротьба.

Автор матеріалу, політичний оглядач Джош Рогін зазначає, що таким чином відбувається змагання "не лише за посаду, але й за більший вплив і контроль на зовнішньополітичному напрямі США".

Битва лише розпочинається, і її результат покаже, хто отримає можливість впливати на процес формування зовнішньої політики впродовж наступних двох років президентства Трампа,
– зазначає оглядач.

Серед ймовірних кандидатів на посаду наступного представника США в ООН називають екс-заступницю радника з питань національної безпеки Білого дому Діну Пауелл.

"Вона є близькою до Джареда Кушнера (зятя Дональда Трампа – ред.), Іванки Трамп та інших впливових осіб, яких називають "демократизацією західного крила" Білого дому (тобто офісу безпосередньо президента). Вона має досвід керівної роботи в компанії Goldman Sachs, в Державному департаменті, і має підтримку тих, хто прагне більш дружньої і ліберальної зовнішньої політики", – зазначає Джош Рогін.

Прізвища ймовірного кандидата від табору "республіканських яструбів" поки невідомо. За даними The Washington Post, його просуватиме нинішній радник Трампа з питань нацбезпеки Джон Болтон, який зміцнює свій вплив на процес прийняття рішень щодо призначення персоналу команди з нацбезпеки.

У кріслі на засіданнях Радбезу ООН він хоче бачити консервативного "яструба", який відповідатиме планам продовжувати власний курс зовнішньої політики США.

"Заміна Гейлі – це продовження боротьби між Болтоном та іншими фракціями, які протистоять його консервативній зовнішній політиці", – зазначає видання.

Opinion: Haley’s departure sparks a battle for the future of Trump’s foreign policy https://t.co/OamtvB5MAF

— Washington Post (@washingtonpost) 10 жовтня 2018 р.

9 жовтня Ніккі Гейлі, яка була представником США в ООН з січня 2017 року, під час зустрічі з Дональдом Трампом у Білому домі оголосила йому про свою відставку. Виконання своїх обов’язків вона продовжить до кінця року.


Джерело статті: “http://24tv.ua/za_posadu_predstavnika_ssha_v_oon_u_bilomu_domi_rozgornetsya_spravzhnya_bitva__wp_n1045603”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя