Отруєння Скрипалів: Bellingcat встановила особу ГРУшника "Петрова"


Проект Bellingcat заявляє, що встановив особу іншого підозрюваного у нападі на екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля — Олександра Петрова

Про це у Twitter повідомив дослідник Bellingсat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер. Об этом сообщает trumen.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, відповідна інформація буде оприлюднена наступного вівторка, 9 жовтня.

"Bellingcat з’ясував реальну ідентичність Олександра Петрова, другого нападника на Скрипалів, який працював разом з Анатолієм Чепігою, відомим як "Руслан Боширов", — написав Толер.

We (@bellingcat) have figured out the real identity of Aleksandr Petrov, the second "Skripal" poisoner, who worked alongside Anatoliy Chepiga ("Ruslan Boshirov"). We’ll announce his identity on Tuesday of next week.

— Aric Toler (@AricToler) 5 жовтня 2018 р
  • Нагадаємо, 5 березня у Солсбері російському екс-розвіднику Сергію Скрипалю та його дочці стало погано в торговельному центрі, після чого його госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною.
  • У Британії назвали імена росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипаля. Тереза Мей заявила, що вони є офіцерами російської військової розвідки.
  • А вже 13 вересня на RT заявили, що взяли інтерв’ю у Петрова і Боширова. Зокрема, ті розповіли, що їздили в Солсбері з туристичними цілями. За словами Петрова і Боширова, вони раніше нібито ніколи не чули про Скрипаля, а взагалі працюють у фітнес-індустрії.
  • Згодом дослідницька група Bellingcat і видання The Insider випустили частину розслідування про Петрова і Боширова. З’ясувалося, що у досьє Федеральної міграційної служби немає даних про попередні паспорти Петрова, який отримав документ в 2009 році. Зазвичай ці відомості про власників паспортів там є.
  • Журналісти з’ясували, що "Руслан Боширов", якого підозрюють у отруєнні Скрипалів, — це псевдонім полковника Головного розвідувального управління російського Міноборони Анатолія Чепіги.
  • Дослідницька група Bellingcat повідомила, що полковник ГРУ РФ Анатолій Чепіга (Руслан Боширов) брав участь у операції з вивезення до Росії екс-президента України Віктора Януковича.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/10/05/otruyennya_skrypaliv_bellingcat_vstanovyv_osobu_grushnyka_quotpetrovaquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя