Франківців закликають дарувати лікарням книжки. ВІДЕО

Реабілітація за допомогою книги. У місті запустили соціальний проект під назвою "Подаруй лікарні книгу". Він передбачає створення на базі міських лікувальних закладів невеличких бібліотек.


Ініціатори переконані, що саме література дозволяє пацієнтам відключитися від своїх недуг та подарувати необхідні позитивні емоції, йдеться у сюжеті "Каналу 402". Об этом сообщает news-juice.in.ua со ссылкой на СМИ.

Така ідея з’явилася у Ігоря Равренчука після того, як йому діагностували онкозахворювання в обласній клінічній лікарні. Там чоловік познайомився зі священиком, який і підштовхнув до такої ініціативи.

Кожен охочий може долучитися до проекту, пожертвувавши у фонд одну чи декілька книг. Їх приймають практично в усіх міських бібліотеках, а також на першому поверсі міської ради у кабінеті 108.

Наразі зібрали вже близько півтисячі друкованих видань. У мерії обіцяють, через місяць всі лікарні міста отримають свої книжкові кутки.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/u_frankivsku_zapustyly_sotsialnyy_proekt_podaruy_likarni_knygu_video_69546.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя