На параді в День Незалежності покажуть понад 200 одиниць військової техніки

У Збройних силах України триває підготовка озброєння, військової техніки і парадних розрахунків до участі в параді 24 серпня — у столиці будуть представлені понад 200 одиниць військової техніки Про це сьогодні під час брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, — Еспресо.

"До 27-ї річниці Незалежності України у Збройних силах України триває підготовка озброєння, військової техніки і парадних розрахунків до участі в параді військ... В цьому році на параді військ буде представлено понад 200 одиниць військової техніки", — сказав він. За словами Гуцуляка, всі заходи з підготовки до параду відбуваються за графіком і знаходяться на постійному контролі. Об этом сообщает demand.in.ua со ссылкой на СМИ.


Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Сергій Попко на військовому аеродромі в смт Озерне (Житомирська область) перевірив готовність військової техніки, яку покажуть на параді українських військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.


Про це у Facebook повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ. "Всі заходи з підготовки до параду відбуваються за графіком і знаходяться на постійному контролі. Всі залучені військовослужбовці докладають чимало зусиль, щоб парад до Дня Незалежності України відбувся на гідному рівні", — заявив Попко.


Еспресо

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_paradi_v_den_nezalezhnosti_pokazhut_ponad_200_odynyts_viyskovoi_tehniky_292155.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя