"Да как вы можете кого-то напугать, если сами боитесь больных стариков!": Звернення журналістки до Путіна вразило мережу

Вирок до 10-ти діб арешту затриманому 76-річному кримськотатарському активісту Серверу Караметову, затриманому в Сімферополі за одиночний пікет на підтримку Ахтема Чийгози, є діагнозом для російської окупаційної системи.

Сервер Караметов Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це в своєму зверненні до російської влади в Facebook написала журналістка Ліля Буджурова, передають Патріоти України.

"Кажуть, ступінь цивілізованості держави визначається її ставленням до дітей і людей похилого віку. Сьогодні ми з усією очевидністю стали свідками "цивілізованості" держави, в складі якої опинився Крим", — наголошує вона.

Журналістка також звертає увагу на те, що Караметов — обтяжений багатьма хворобами, зокрема хворобою Паркінсона, від чого у нього порушення мови і моторики рухів

"Хіба Караметов — такий собі живчик і качок, схожий на літнього Сільвестра Сталлоне, який спочатку влаштував одиночну оргію з плакатом під будівлею суду, а потім розкидав у радіусі 10 метрів групу витончено-тендітних і беззахисних поліцейських? А троє поліцейських, пов’язали старого, зовсім не схожі своєю комплекцією і манерами на випускниць інституту шляхетних дівчат", — пише Буджурова, додаючи, що "він міг цим здоровенним мужикам "чинити опір", одній кримській безбожній Феміді відомо".

За її словами, російське "правосуддя" — сліпе в своїй нелюдяності, адже довело Караметова до нападу, йому довелося викликати "швидку", а суддя байдуже дивилася на те, "як його в страшну спеку маринували в машину, потім не давали сходити в туалет і тільки ввечері дали можливість випити ліки і поїсти".

"А сьогодні "найсправедливіший суд у світі" і зовсім відправив хворого старого на нари. І це тільки за те, що Сервер-ага, нікого не чіпаючи, тримав у руках плакат "Путіне, наші діти — не терористи!". А потім був обурений тим, що його силою відтягують у поліцейську машину. От цікаво: навіщо? Щоб налякати народ? ТА як ви можете когось налякати, якщо самі боїтеся хворих людей похилого віку!"- резюмувала Буджурова.

Звернення журналістки підтримали безліч користувачів соцмережі:Опублікував: Олег Устименко

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/da-kak-v-mozhete-koho-to-napuhat-esly-samy-boytes-bolnkh-starykov-zvernennia-zhurnalistky-do-putina-vrazylo-merezhu-186462.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя