Бойовики "ДНР" не дозволили місії ОБСЄ проїхати у напрямку кордону РФ


КИЇВ. 9 серпня. УНН. Озброєні члени "ДНР" перешкоджали доступу спостерігачів до непідконтрольних урядових районів на Донбасі на південь і схід від Новоазовська поблизу кордону з Російською Федерацією. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за добу на основі інформації, що надійшла станом на вечір 7 серпня, передає УНН. Об этом сообщает eho-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Озброєний член "ДНР", який перебував на блокпості, розташованому на автошляху Е58 на північ від підконтрольного "ДНР" міста Новоазовськ, не дозволив патрулю СММ проїхати ані на південь до міста, ані на схід у напрямку кордону з Російською Федерацією. За його словами, команді місії не дозволено проїжджати до Новоазовська або підконтрольного "ДНР" смт Сєдове. СММ поінформувала про це СЦКК", — йдеться у повідомленні.

При цьому СММ ОБСЄ зафіксувала менше порушень режиму припинення вогню, але більше вибухів в Донецькій і Луганській областях у порівнянні з попередньою добою.

Як зазначається, на Донеччині місія констатувала збільшення кількості вибухів, якщо порівнювати з попередньою добою, — 80 супроти орієнтовно 36 відповідно. При цьому на Луганщині також зафіксовано більшу кількість вибухів у порівнянні з минулою добою — 39 супроти 31 відповідно.

Спостерігачі продовжували здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів.

"Пізно ввечері 5 серпня камера СММ на ділянці розведення в районі Золотого зафіксувала одне порушення режиму припинення вогню, яке, за оцінкою, сталося за межами ділянки розведення", — сказано у звіті.

Доступ місії, як на цих ділянках, так і в інших районах залишався обмеженим, зауважили у місії.

СЦКК, як зазначається, не зміг посприяти розмінуванню мосту в Щасті, де патрулю місії знову було відмовлено у доступі. Спостерігачі відвідали два прикордонні райони, які не контролюються урядом.

Нагадаємо, в ОБСЄ закликали розмінувати дороги на Донбасі для проїзду цивільних.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1681013-boiovyky-dnr-ne-dozvolyly-misii-obsye-proikhaty-u-napriamku-kordonu-rf”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя