Голова облради Олександр Сич зустрівся з Генконсулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольські

news-image: Голова облради Олександр Сич зустрівся з Генконсулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольські
Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольські. Це перший офіційний візит дипломата на Прикарпаття з часу набуття повноважень.

В ході зустрічі йшлося про посилення співпраці між містами і районами Прикарпаття та регіонами Польщі, а також налагодження нових контактів, пише прес-служба обласної ради.

"Останнім часом статистичні показники свідчать про спад бізнесових контактів. Сьогодні вкрай важливо активніше працювати саме в цьому напрямку, шукати нові можливості і нові галузі. Окрім цього важливо розвивати міжособистісні контакти, коли молодіжні організації, творчі колективи, науковці та дослідники обмінюються досвідом", - підкреслив Олександр Сич.

В свою чергу Рафал Вольські розповів, що має досвід роботи в органах місцевого самоврядування і розуміє важливість добрих взаємин не лише між органами влади, а й між людьми.

"Контакти нашого громадянського суспільства є надзвичайно важливими. Перебуваючи в Івано-Франківську, був приємно вражений теплими відносинами місцевих мешканців з представниками польської меншини", — підкреслив Генеральний консул. Він також акцентував на потребі активізації субрегіональної співпраці і закликав Прикарпаття долучатися до різноманітних європейських ініціатив.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/golova-oblrady-oleksandr-sych-zustrivsya-z-genkonsulom-respubliky-polscha-u-lvovi-rafalom-volski.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя