У Луцьку викрили нарколабораторію. Фото


Підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну викрили в Луцьку. Слідчі розпочали за цим фактом досудові розслідування за ч. 1 ст. 307 та ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України, інформують в ГУНП у Волинській області.

Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні 32-річного лучанина поліцейські виявили підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну.

У волинянина оперативники вилучили, зокрема, хімічні речовини, прекурсори, посуд та інше обладнання призначене для виготовлення психотропу та 10 г. готового амфетаміну.

Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

«Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Нині, у справах призначені всі необхідні експертизи, триває досудове розслідування», – повідомив Петро Шпига, начальник головного управління національної поліції у Волинській області.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/luchanyn-vdoma-vyhotovliav-amfetamin-/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя