Зарибнення міського озера у Франківську: у водойму випустили майже півтонни білого амура (фото + відео)

Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” придбало рибу у Більшівецькому рибгоспі. Поки підприємство закупило тільки частину від запланованої кількості, оскільки зараз є дефіцит амура білого. Протягом літа плануюють докупити та запустити в кілька разів більше риби. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Процент загиблих невеликий, транспортування пережили нормально. Будемо зараз за ними спостерігати, як вони поведуть себе в озері”, – розповідає Тарас Слободян, заступник директора КП “Центр розвитку міста та рекреації”.“Амура білого ми запускаємо з метою чистки озера від надмірної рослинності, незалежно від віку він їсть рослин в півтора рази більше від своєї ваги”, – додає Тарас Слободян.

Підприємство співпрацює з рибоохороною, а відтак домовились, щоб ті проводили рейди та профілктичні бесіди з рибалками, щоб не допустити вилову амура білого.


Джерело статті: “http://versii.if.ua/novunu/zaribnennya-miskogo-ozera-u-frankivsku-u-vodoymu-vipustili-mayzhe-pivtonni-bilogo-amura-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя