Підозрювана у подвійному вбивстві, скоєного в Полтавському районі, арештована


За клопотанням слідчого Полтавського районного відділення поліції Полтавського відділу поліції Головного управління Нацполіції в області, погодженого з прокурором Полтавської місцевої прокуратури, підозрюваній у вбивстві 2 осіб обрано запобіжний захід – взяття під варту без права внесення застави. Про це повідомив прокурор Полтавської місцевої прокуратури Вадим Лук’янченко.

За інформацією прес-служби прокуратури області, наразі з метою більш ефективного досудового розслідування, під час якого необхідним є проведення значного комплексу слідчо-оперативної роботи, низки судових експертиз у різних установах країни, заступник прокурора Полтавської області визначив подальше досудове розслідування кримінального провадження за слідчим управлінням ГУ НП в області. Процесуальне керівництво в якому здійснюватимуть працівники відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи прокуратури області.

Як повідомлялося, 6 травня 2017 року поблизу с. Шмиглі Полтавського району у саморобному курені було виявлено 2 муміфікованих тіла чоловіка та жінки. Відомості про даний факт внесені до ЄРДР за п.1 ч.2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб). У скоєнні злочину підозрюється 33-річна жителька Кобеляцького району.


Джерело статті: “http://np.pl.ua/2017/05/pidozryuvana-u-podvijnomu-vbyvstvi-skojenoho-v-poltavskomu-rajoni-areshtovana/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя