Горе-батьки до смерті "залікували" ошпарену окропом донечку

Дівчинку привезли до лікарні практично вже холодною

В Одесі в лікарні померла дівчинка, яку батьки випадково обварили окропом, а потім більше двох тижнів лікували підручними засобами.

Про це повідомляє місцеве видання "Думская" з посиланням на волонтера Катерину Ножевнікову, інформують Патріоти України.

Дівчинці був 1 рік і 9 місяців. Її 13 травня в критичному стані привезли в обласне опікове відділення лікарні Водників. Лікарі намагалися врятувати дитину, але не змогли.

"16 днів тому дитину обварили окропом (випадково звичайно ж, але...) і 16 днів, її батьки, лікували Ганнусю вдома... пантенолом і тим, що "порадили"... Аня в дуже тяжкому стані... Навіть лікарі, які багато чого бачили, просто втратили дар мови.. Марія, наш доктор педіатр і анестезіолог, стояла з таким обличчям.. я не бачила її такою ще. Сепсис, неврологічні зміни.. дитину привезли практично вже холодну", — написала волонтер.

Нагадаємо, у Києві у Подільському районі через значні опіки загибла однорічна дитина. Батько дитини розповів, що жінка купала у ванній доньку, а із бойлера вилився окріп та потрапив на дівчинку. Дружина одразу витягла дитину з ванни та обробила опіки медичними засобами і поклала доньку спати. Проте, вже через деякий час вона почала погано себе почуватися – і жінка викликала "швидку".Опублікував: Світлана Іваненко

Джерело статті: “http://ivanenkosvitlana.patrioty.org.ua/blogs/hore-batky-do-smerti-zalikuvaly-oshparenu-okropom-donechku-172838.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя