В Україні жоден ВНЗ не готує спеціалістів на посаду детектива – А.Ситник

В Україні жоден ВНЗ не готує спеціалістів на посаду детектива – А.Ситник

КИЇВ. 16 травня. УНН. В Україні жоден вищий навчальний заклад не готує спеціалістів на посаду детектива, яка існує поки що тільки в Національному антикорупційному бюро України. Про це повідомив голова НАБУ Артем Ситник на зустрічі зі студентами, передає кореспондент УНН.

“Наразі, жоден ВНЗ не готує випускників, які б виховувались на посаду детектива. Детектив це нова посада, вона зараз існує поки що тільки в НАБУ. Я знаю, що в структурі МВС проводиться експеримент і там також з’являються детективи,” — розповів А.Ситник.

Також, він наголосив, що ця посада об’єднує в собі дві посади: слідчого і оперативного працівника.

“Необхідно відкривати факультети чи міняти навчальні програми для того, щоб ми мали теоретично підготовлених фахівців на ці посади,” — додав голова НАБУ.

Нагадаємо, завдяки поповненню складу Національного антикорупційного бюро 50 детективами найближчим часом, у Бюро буде створено окремий підрозділ по боротьбі із корупцією у сфері охорони здоров’я.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1664704-v-ukrayini-zhoden-vnz-ne-gotuye-spetsialistiv-na-posadu-detektiva-a-sitnik”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя