У WikiLeaks назвали, хто "хакнув" секретні дані Макрона

Еманюель Макрон

Електронну скриньку кандидата в президенти Франції Еманюеля Макрона зламав хакер, який може бути громадянином Російської Федерації.

Про це WikiLeaks повідомляє в Twitter.

#MacronLeaks: name of employee for Russian govt security contractor Evrika appears 9 times in metadata for "xls_cendric.rar" leak archive pic.twitter.com/jyhlmldlbL

— WikiLeaks (@wikileaks) 6 травня 2017 р.

Відомо, що у зламаній пошті Макрона є дані, у яких дев’ять разів згадується ім’я співробітника російської компанії – це Рошка Георгій Петрович, який нібито є співробітником компанії "Еврика".

"#MacronLeaks: ім’я співробітника російського урядового підрядника з безпеки "Еврика" з’являється дев’ять разів в метаданих архіву" xls_cendric.rar ", – йдеться в повідомленні.

При цьому Wikileaks наголошують, за даними деяких російських ЗМІ, саме компанія "Еврика" отримала сертифікат ФСБ на діяльність із захисту державної таємниці.

Нагадаємо, 6 травня стало відомо, що штаб кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона зазнав масивної хакерської атаки. Хакери, зокрема, викрали та опублікували велику кількість електронних листів штабу.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_wikileaks_nazvali_hto_haknuv_sekretni_dani_makrona_n814685”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя