На Прикарпатті відсвяткували День Батька

gt;

Нині свято чоловіків-батьків на офіційному рівні відзначають вже у багатьох країнах. Святкуючи, наголошують на особливій ролі батька, який має бути відповідальним за народження дітей, їх виховання, розвиток гармонійних стосунків у сім’ї. За підтримки Управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, з ініціативи Громадської організація «Сім’я майбутнього» в Івано-Франківську відсвяткували День батька.

Оскільки в Україні в травні офіційно відзначають День матері, то планують започаткувати на державному рівні і День Батька, починаючи вже з наступного року.

В Івано-Франківську свято розпочалося з вітальних слів всім чоловікам та батькам Прикарпаття. Музичні композиції дарували вихованці Вокальної школи Ірини Батюк та Ірини Шабан.

Під час святкувань провеликонкурс малюнку «Мій татусь-най-най-кращий», конкурс – вікторину «Малючок», також відбулась розважальна танцювальна програма «Позитивчик». Дітям та їхнім татусям вручили подарунки та сувеніри.

В завершальному слові подякували всім родинам, батькам та молодим сім’ям Прикарпаття і вручили подяки за активну участь.Источник: “http://briz.if.ua/13602.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя